Křídlové brány

Křídlové brány

Detail produktu

Křídlové brány dodáváme na závěsných pantech vybavených posuvným závitem, který umožňuje seřizovaní vrat. Odpadají tak např. problémy v zimě, kdy nejde vrata dovřít díky mrazům. Brány lze dodat manuální, kdy jedno křídlo je aktivní a druhé je vybaveno závorou (šupákem) který se zasouvá do země. Brána může mít povrchovou úpravu nátěrem, žárovým zinkem nebo práškovou barvou.

V případě, kdy bude brána vybavena pohony je dobré počítat již při montáži sloupků s napájecími kabely a připravit si tak chráničky. Při montáži tak není nutno např. rozebírat zámkovou dlažbu, stejně tak esteticky vypadá lépe, pokud nejsou kabely taženy po sloupcích. U bran s pohony odpadá montáž zámku, ten je nahrazen samosvornými pohony, které se nechají v případě výpadku proudu odblokovat a brána se tak otevře/zavře manuálně. Při větších nebo těžších bránách se montuje elektrický zámek, který zdokonaluje funkci pohonů pro zamykání.

Brány dodáváme buď jako rámy připravené pro výplň dřevem (vertikální nebo horizontální), které si osadí zákazník, nebo dodáváme brány kompletně s výplní dřevěnou nebo kovanou. Povrchovou úpravou může být nátěr barvou, žárové zinkování nebo práškové barvení.

Pohony k branám lze dodat lineární, pákové, nadzemní, podzemní. Více informací o pohonech naleznete v našem eshopu.